HTML dokumentu struktūra


Sākumlapa Iepriekšējā lappuse Nākošā lappuse


Dokumentu galviņa
Dokumenta pamatdaļa

Dokumentu galviņa

HTML lapas struktūras dalījums galviņa un pamatdaļa ir daļeji nosacīts. Lapa tiks parādīta un darbosies arī tad, ja šāda struktūra nav izveidota. Tomēr šādus „racionalizācijas priekšlikums” neatbalsta lapu indeksēšanas servisi (piemēram, meklētāji). Ja lapa tiek veidota ar vienkāršu teksta redaktoru, tad dokumenta galviņas iztrūkums padara lapu nepārskatāmu.

Vieglāk ir pateikt, kam noteikti nav jābūt HTML dokumenta galviņā, nekā to, kam tur būtu jābūt – tur nav jāatrodas lapas tekstam. Galviņu no no pārējā HTML dokumenta atdala ar <HEAD>..</HEAD> Vienkāršojot lapas uzbūvi var pat iztikt bez galviņas daļas. Jebkuru lapas galviņā iekļaujamo informāciju var (bet nevajadzētu) ievietot lapas pamatdaļā.

  1. Svarīgākās ziņas par dokumentu:
  2. Citu ziņu piemēri:
  3. Citu dokumentu piesaistes piemēri:
  4. Papildus ziņas un navigācijas piemēri:

Saturs Iepriekšējā lappuse Lappas saturs Nākošā lappuse

Dokumenta pamatdaļa

Galviņu no no pārējā HTML dokumenta atdala ar <HEAD>..</HEAD> Pārsvarā šis apraksts ir par to, kam jātrodas lapas pamatdaļā: „Apraksta satura rādītājs”.


Saturs Iepriekšējā lappuse Lappas saturs Nākošā lappuse


priede.bf.lu.lv Bioloģijas fakultāte Datorklase Sākumlapa Atsauksmēm un Jautājumiem
Pamatlapa BF Datorklase Sākums Raksti mums
Lappusi
«galvina.shtml»
veidoja
karlo@lanet.lv
2014.08.20-14:27
Lapa ir publicēta ar    CC    BY–SA    3.0 licenci. Ja lapā ir ietvertas daļas uz kurām attiecas cita licence, tas norādīts atsevišķi lapas tekstā.