Latvijas Universitātes
Bioloģijas fakultāte
(!!! Šis ir fakultātes vecais serveris !!!)
Sākumlapa LU Bioloģijas fakultāte Jaunumi
 
Par BF
 
Studijas
 
Galerija
 
Konferences
un semināri
Studiju
materiāli
LU Raksti
Bioloģija
Olimpiāde
 
Jautā mums
 
 

2011. gada olimpiāžu rezultāti


9. klases * 11. klases * 12. klases
Paskaidrojumi

9. klases

Kods Vārds Uzvārds Skola Uzd. Lab.d. Tests Kopā Balva
9-28 Baiba Strode Cēsu 1. psk. 37 71 38 146 Z
9-37 Liene Dārta Dumpe Ļaudonas vsk. 31,5 73,5 39 144 S
9-5 Katrīna Daila Neiburga Ogres 1. vsk. 36 65 43 144 S
9-6 Laura Vaivode Vārkavas vsk. 37,5 67 39 143,5 S
9-3 Ivo Kupins Rīgas 84. vsk. 31 67 45 143 S
9-22 Evita Stikute Rēzeknes 5. vidusskola 27,5 67,5 40 135 B
9-24 Mārtiņš Gailis Priekuļu vsk. 30,5 66,5 36 133 B
9-64 Kārlis Puķītis Lubānas vsk. 30 58,5 41 129,5 A
9-1 Judīte Lukša Rēznas pamatskola 28,5 64,5 36 129 A
9-9 Kārlis Roķis Valmieras Pārgaujas ģimn 29 65 34 128 A
9-2 Luka Ivanovskis Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 34,5 56 37 127,5 A
9-13 Jekaterīna Ivanova Daugavpils 3. vidusskola 28,5 59,5 38 126 A
9-14 Guna Barkāne Bērzgales psk. 34,5 53 38 125,5 A
9-21 Mārīte Elksne Rēzeknes 1. vidusskola 29,5 59 37 125,5 A
9-31 Elvis Stačkuns Iecavas vidusskola 33 59,5 33 125,5 A
9-16 Jekaterina Kazakova Rīgas 72. vsk. 29 57 39 125 A
9-43 Artūrs Liepiņš Talsu 2. vsk. 29,5 65,5 29 124 A
9-62 Marta Dīce Aizkraukles novada ģimnāzija 25 61 37 123 A
9-10 Anastasija Škuļepa Daugavpils Saskaņas pamatskola 28 61,5 33 122,5 A
9-41 Anda Ivanova Majoru pamatskola 22 64 36 122 A
9-7 Baiba Buļa Cesvaines vsk. 26,5 57 38 121,5 A
9-46 Inga Seile Olaines 1. vsk. 28,5 61 32 121,5 A
9-18 Klinta Beitika Variņu psk. 22 62 37 121 A
9-4 Rūta Bundziņa Cēsis Valsts ģimn. 30,5 56,5 34 121 A
9-42 Linda Alksne Cēsu Valsts ģimn. 23,5 63 33 119,5
9-11 Anna Sokolova Daugavpils 3. vidusskola 28,5 55 36 119,5
9-47 Ričards Turlajs Salas vsk. 25 59 35 119
9-55 Inta Kļimoviča Andrupenes pamatskola 25,5 60 33 118,5
9-26 Alīna Zdanovska Viļānu vsk. 23,5 60 35 118,5
9-12 Ieva Igaune Kalsnavas psk. 29,5 58 30 117,5
9-51 Ivars Braže Rīgas 84.vidusskola 28,5 55,5 33 117
9-58 Lauma Vibornā Preiļu 1. psk. 27 57,5 32 116,5
9-39 Emma Bandeniece Cesvaines vsk. 27 52 36 115
9-61 Klinta Krasauska Bebrenes vidusskola 26,5 53,5 35 115
9-52 Sabīne Ozoliņa Zasas vsk. 24,5 53 37 114,5
9-23 Anna Vidiņa Rīgas Kultūru vsk. 27,5 49,5 37 114
9-33 Patrīcija Kolāte Lubānas vsk. 24 58,5 30 112,5
9-34 Zane Līkā Rīgas 6. vsk. 30 50,5 32 112,5
9-20 Marta Suveizda Ērgļu vsk. 22,5 59 31 112,5
9-15 Jūlija Smirnova Daugavpils Saskaņas pamatskola 24 61 27 112
9-27 Agnija Vaska Ērgļu vsk. 27,5 57 27 111,5
9-53 Ance Lazdiņa Smiltenes ģimn. 26 55 30 111
9-32 Kristīne Kovaļeva Rīgas Pārdaugavas pamatskola 25,5 50,5 32 108
9-65 Rūta Vigule Preiļu 1. psk. 28 48,5 30 106,5
9-56 Sigita Razminoviča Jaunpiebalgas vsk. 23,5 52 30 105,5
9-59 Kristīne Kazaka Tukuma 2. vidusskola 26 52 26 104
9-57 Jana Lana Jansone Pastendes pamatskola 26 49 28 103
9-63 Ričards Križanovskis Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 19 61 23 103
9-40 Anna Teodora Meļķe Saulkrastu vidusskola 27 45 30 102
9-19 Ričards Grigonis Rožupes pamatskola 26 44 31 101
9-45 Zane Kalniņa Gulbenes novada Valsts ģimn. 24,5 50 26 100,5
9-60 Raimonds Makars Rubas pamatskola 23 48,5 29 100,5
9-29 Anna Stepena Rīgas 6. vsk. 26 44 30 100
9-49 Amanda Prušakeviča Ļaudonas vsk. 23,5 49 27 99,5
9-25 Undīne Kļaviņa Drustu psk. 18,5 43,5 35 97
9-36 Agnese Sauleviča Krāslavas Valsts ģimn. 21,5 42,5 32 96
9-50 Elīna Voitehoviča Saldus pilsētas 2. vsk. 18 46 28 92
9-17 Anastāsija Platkova Zemgales vidusskola 16 47,5 17 80,5
9-30 Sintija Miļuna Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 25 50,5
75,5
9-35 Inga Mukāne Sventes vidusskola 14 33,5 10 57,5
9-48 Anna Ilze Gailīte Rīgas Franču licejs Neieradās
9-8 Kristaps Paļskis Ilmāra Gaiša Kokneses vsk. Neieradās
9-54 Līga Pauliņa Krāslavas Valsts ģimn. Neieradās
9-44 Jānis Rubuls Cesvaines vsk. Neieradās
9-38 Diāna Svirska Mērdzenes pamatskola Neieradās

11. klases

Kods Vārds Uzvārds Skola Uzd. Lab.d. Tests Kopā Balva
11_10 Rūta Talla Jēkabpils VG 33 71,5 39 143,5 Z
11_15 Jānis Gruduls Madonas VG 28,5 71 43 142,5 Z
11_01 Mārtiņš Vaivads Salacgrīvas vsk. 28,5 64 41 133,5 S
11_05 Kārlis Jermacāns Ogres VG 32,5 64 34 130,5 B
11_20 Krista Luīze Bicāne DACVG 30 57 43 130 B
11_17 Alina Ozuna Daugavpils VG 28 63 37 128 B
11_02 Kristaps Znotiņš Preiļu VG 29 58,5 40 127,5 B
11_27 Mihails Šišovs Rīgas 72. vsk 27,5 59,5 38 125 A
11_28 Diāna Reinika Rēzeknes 5.vsk 28 62,5 34 124,5 A
11_09 Alisa Bulavkina Vaiņodes vsk. 25 61,5 37 123,5 A
11_13 Jekaterīna Kotļarova Daugavpils Krievu vsk. licejs 28 47,5 42 117,5
11_16 Ņikita Kličovs Daugavpils 10. vsk. 24 51 41 116
11_11 Kristaps Narels Salas vsk. 20 57,5 38 115,5
11_03 Boriss Butorins Daugavpils 10. vsk. 26,5 55 32 113,5
11_08 Agnese Smilga Jaunpiebalgas vsk 27 52,5 33 112,5
11_06 Annija Grebeža Rīgas Teikas vsk. 27 55 28 110
11_04 Jānis Miezītis Madonas pilsētas 1.vsk 20 61 29 110
11_22 Anna Ignatoviča Rīgas Angļu G 21,5 54 34 109,5
11_25 Māris Seržāns Rīgas V1G 20,5 50 38 108,5
11_29 Edžus Urtāns Jēkabpils VG 30 50,5 27 107,5
11_14 Sintija Batare Rēzeknes VG 21 58 27 106
11_24 Sanita Reinerte Valmieras Pārgaujas G 23,5 52 28 103,5
11_18 Santa Borisāne Salas vsk. 18 50 34 102
11_07 Edgars Zaezerskis Ludzas PG 25 50 27 102
11_21 Zane Kleismete Valmieras VG 18,5 46 35 99,5
11_23 Maksims Maļinovskis Rīgas Purvciema vsk. 23 49,5 27 99,5
11_26 Līva Doniņa Rīgas V1G 18,5 49,5 31 99
11_12 Zane Ozoliņa Cesvaines vsk 19 47,5 25 91,5
11_19 Klinta Gritāne Varakļānu vsk 18,5 46 21 85,5
11_30 Simona Barkāne Talsu 2. vsk 17,5 33 20 70,5

12. klases

Kods Vārds Uzvārds Skola Uzd. Lab.d. Tests Kopā Balva
12-5 Anete Romanauska Saldus 2. vsk. 40,5 73,5 43 157 Z
12-15 Anna Stikāne Rīgas Valsts 1. ģimn. 40,5 71 43 154,5 S
12-11 Vladislavs Urbanovičs Rēzeknes 1. vsk. 34 72,5 40 146,5 B
12-9 Marta Porniece Ventspils 1. ģimn. 32,5 67 41 140,5 A
12-29 Helēna Indāne Rīgas vakara ģimn. 32 63 42 137 A
12-8 Baiba Ķūrēna Rīgas Angļu ģimn. 31,5 64 39 134,5 A
12-4 Agija Lāce DACVG 29 64,5 39 132,5 A
12-1 Nora Ķibilda DACVG 30,5 66 34 130,5 A
12-6 Zane Rieksta Rīgas 49. vsk. 31,5 56,5 40 128 A
12-2 Evija Knoka Valmieras Valsts ģimn. 32,5 57,5 37 127 A
12-3 Evija Micķeviča Krāslavas Valsts ģimn. 33 56 38 127 A
12-18 Elza Kaktiņa E. Kauliņa Lielvārdes vsk. 25 61 39 125
12-22 Jevgēņijs Riženkovs Liepājas 7. vsk 30,5 54 40 124,5
12-10 Emīls Gedrovics Āgenskalna Valsts ģimn. 25,5 62,5 36 124
12-19 Evita Virdziniece Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 29,5 57,5 35 122
12-24 Aivars Cīrulis Rīgas 84. vsk. 23,5 64 34 121,5
12-16 Valdis Ģībietis Rīgas Hanzas vsk. 29,5 53,5 37 120
12-27 Agnese Grandāne Salas vsk. 21,5 61 37 119,5
12-17 Santa Krauja Rīgas 49. vsk. 31 54,5 33 118,5
12-13 Zane Dzērve Jumpravas vsk. 26 53,5 38 117,5
12-14 Zane Skuja Rīgas Valsts 1. ģimn. 29,5 56,5 30 116
12-21 Jekaterina Malina Rīgas 40. vsk. 31,5 47,5 34 113
12-7 Ēriks Gopaks Zolitūdes ģimn. 30 53 29 112
12-28 Viktorija Demidova Rīgas Universālā vsk. 24,5 53 34 111,5
12-23 Marija Odiņeca Ķekavas vsk. 22 45,5 33 100,5
12-26 Maria Afonchenkova Rīgas 60. vsk. 27 32 36 95
12-20 Baiba Gutāne Smiltenes centra vsk. 22,5 48 24 94,5
12-25 Jūlija Jegorova Daugavpils 13.vsk 21 47,5 26 94,5
12-12 Laura Šulca Aizkraukles novada ģimn. Neieradās

Paskaidrojumi

Z
 – zelta medaļa
S
 – sudraba medaļa
B
 – bronazas medaļa
A
 – atzinība

Lapas adrese: priede.bf.lu.lv/olimpiade/gadi/2011/rezultati.shtml

Par Olimpiādi

Olimpiāžu rezultāti un uzdevumi

Galerija

Novadu olimpiādes

Starptautiskā olimpiāde

International Biology Olympiad (IBO)

Atsauksmes

Sākumlapa LU LUIS Daba Dabas dati Noderīgas norādes Meklēt tekstu Atsauksmēm un Jautājumiem
Pēdējās izmaiņas
2014.08.20 – 14:27
  Latvijas Universitāte LU IT serviss LUIS BF serveri Dabas dati Noderīgas adreses Meklē Raksti mums
rezultati.shtml pēdējās izmaiņas: 2014.08.20 – 14:27
© 2007. – 2017. LU Bf